Türkiye’nin en çok tercih edilen güvenlik yazılımı, 3 ay boyunca Acıkınca.com’dan ücretsiz.
Acıkınca.com üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ödeme sayfasındaki ‘Ücretsiz internet Security kampanyasından yararlanmak istiyorum‘ seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır. Aktivasyon kodunuz cep telefonunuza ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilecektir.

Kampanya Detayları;
ESET Internet Security, Windows işletim sistemli bilgisayarları dijital tehditlere karşı koruyan geniş kapsamlı bir antivirüs yazılımıdır. Efsanevi NOD32 koruma teknolojisine sahip bu yazılım; temel koruma özeliklerinin yanı sıra bankacılık ve ödeme koruması,  web kamerası koruması, akıllı ev izleyici, oyun modu gibi ekstra katmanlarla internet kaynaklı saldırıları engellemektedir.  Üstelik tüm bunları bilgisayarın performansını düşürmeden gerçekleştirmektedir.
Bu kampanya başka indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez.
Acıkınca.com ve ESET katılım koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
ESET Internet Security, en fazla 1 cihaza kurulabilir.
Program hakkında tüm teknik destek ESET firması tarafından sağlanmaktadır. Sorularınız için destek@eset.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.
3 aylık ücretsiz kullanım kampanyasından her üye sadece 1 kez yararlanabilir.
3 aylık ücretsiz kullanım hakkı sona eren müşterilerimiz, https://www.eset.com/tr/acikinca adresinden kullanıcı adı ve seri numaraları ile birlikte giriş yaparak Acıkınca.com’a özel indirimli fiyatlardan yararlanarak üyeliklerini yenileyebilirler.
ESET Internet Security lisansını aktive edebilmek için hemen tıklayın.